"АПАЧИ" СЕ НЕ ПЛАШЕ "ПЛАВИХ МУЊА": Трећелигаш понизио Адану у Купу

О. М.

09. 02. 2024. у 12:15

АДАНА Демирспор дочекује Касимпашу у утакмици 25. кола турске Супер лиге. Утакмица је на програму од 18 часова.

АПАЧИ СЕ НЕ ПЛАШЕ ПЛАВИХ МУЊА: Трећелигаш понизио Адану у Купу

"Плаве муње" су у серији од осам утакмица без победе и имају само један тријумф на последњих 15 мечева у свим такмичењима. У том периоду нису успели да победе ни трећелигаша Ерзинџанспор који их је избацио на пенале и то у гостима.

Водили су гости са 2:0 до пред сам крај утакмице, а када је Суперлигаш са два поготка у зауставном времену изборио продужетке чинило се да је то крај надања "црвено-црних". Ипак, у продужетку није било голова па се приступило извођењу удараца са беле тачке. Одлучујући пенал промашио је македонски интернационалац Јован Манев у седмој серији, па је Адана испала.

У претходном колу Адана је изгубила на гостовању Пендикспору. Имали су играча више последњих 20 минута, али нису успели да стигну минус од два гола, тек у деветом минуту надокнаде постигли су почасни погодак.

Истовремено, "апачи" су везали две победе у првенству. Чини се да је њима пријала елиминација из Купа где је бољи био друголигаш Бандирмаспор, јер су од тада у четири кола освојили девет бодова, што их је довело на само два бода минуса од Трабзонспора на позицији четири која води у Лигу конференција.

НАШ ПРЕДЛОГ: X2 (квота 1,63)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Ово је најновији услов за Русе да би учествовали на Играма Париз 2024

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Ово је најновији услов за Русе да би учествовали на Играма "Париз 2024"

РАТ у Украјини, односно "Специјална војна операција" како то Русија назива, још једном је у први план избацио и спорт. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" изнедриле су "додатак" који је прилично шокирао Русе.

27. 04. 2024. у 21:10