ЈАВОР КОНАЧНО ПРЕКИНУО ПОСТ: Нове бодове траже против ''змајева'' који су се претплатили на ремије
У последњој утакмици 16. кола Суперлиге Србије, фудбалери Јавора ће угостити Вождовац (16.00).
ФОТО: М. Вукадиновић
Након три везана пораза домаћини из Ивањице су коначно прекинули пост савладавши Спартак резултатом 2:0, у предност их је довео Гојковић средином првог дела игре, док је тријумф потврдио Петровић у 58. минуту.
То је чети Радована Ћурчића била пета победа ове сезоне, а уз то су одиграли два ремија и доживели пет пораза.
Јавор ће данас нове бодове тражити пред својим навијачима и имаће одређену дозу самопоуздања јер је код куће на шест одиграних утакмица освојио веома солидних 12 поена (четири тријумфа, два пораза).
Са друге стране, Вождовчани не знају за победу већ пет кола, али су за то време купили бодове преко ремија којих су одиграли укупно шест ове сезоне, највише у читавој лиги.
''Змајеви'' из престонице ће покушати да нађу излаз из кризе у Ивањици, али њихова форма у гостима им не обећава да могу до позитивног резултата. Наиме, на седам мечева у гостима сакупили су само пет поена и једино је Радник гори од њих у Суперлиги са четири освојена поена у гостима.
Вождовац је тренутно девети на табели и има бод више од данашњег ривала који заузима 11. позицију.
Ови ривали су укрстили копља на ''Крову'' у првом колу и тада је виђена подела бодова (0:0).
Данас верујемо да ћемо гледати такође тврд меч, а уз то бисмо предложили мало голова пошто је на последња три међусобна сусрета укупно виђено исто толико погодака.
Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS
НАШ ТИП: 1X&0-3 (квота 1,75)
Препоручујемо
ПОРАЗ ОД "МАНЕКЕНА" БОЛИ: Црвено-бели су се угасили у последњој деоници!
27. 11. 2023. у 08:30
НИКО НЕ МОЖЕ ДА ЗАМЕНИ МИТРОВИЋА: "Вукови" долазе по читав плен на "Крејвен котиџ"
27. 11. 2023. у 15:02 >> 15:03
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
КАЛАТЕС "ПОКОПАО" ЖЕЉКА ОБРАДОВИЋА: Нови тренер Партизана нам је дао додатну мотивацију!
Кошаркаш Партизана Ник Калатес изјавио је данас у Београду да мисли да је екипа спремна за дуел са Црвеном звездом и истакао да овакве утакмице могу да промене целу сезону.
11. 12. 2025. у 15:00
ПРЕДСЕДНИК АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ ОТКРИО! Ево за шта га је Пеђа Мијатовић "оптужио", поменуо и Жељка Обрадовића
Председник Србије, Александар Вучић, изашао је пред медије у Нишу, где је је тренутно због отварања фабрике, а током обраћања је кратко прешао и на спортски терен, и саркастично одговорио свим критичарима који у њему виде кривца за све лоше што се догоди.
11. 12. 2025. у 12:03
Коментари (0)