"РУДАРИ" ТВРДИ ДОМАЋИНИ: "Змајеви" архивирали катастрофу на "крову"?

Н.П.

17. 02. 2023. у 09:45

КЛУБ са Душановца гостује екипи Колубаре у мечу 22. кола Супер лиге Србије.

РУДАРИ ТВРДИ ДОМАЋИНИ: Змајеви архивирали катастрофу на крову?

Фудбалери Вождовца протеклог викенда дочекали су на "Крову" актуелног шампиона Црвену звезду када су претрпели веома тежак пораз резултатом 6:0. Већ у 10. минуту искључење је зарадио играч домаћих Матеја Ђорђевић, а пет минута касније Гелор Канга је реализовао једанаестерац и довео свој тим у вођство. У наставку се у 19. минуту у листу стрелаца уписао Осман Букари, као и Александар Катаи у 24. минуту.

Друго полувреме је такође протекло у иницијативи гостију, која се исплатила у 65. минуту када је гол постигао Алекс Виго. Звезда је до краја меча постига још два гола преко Кингса Кангве у 77. и Мирка Иванића у 82. минуту. Изабраници Николе Пуаче се тренутно налазе на седмом месту на табели са 34 освојена бода.

Екипа Колубаре је изгубила у прошлом колу на гостовању Војводини у Новом Саду 3:0. После изједначеног првог полувремена, без већих шанси, "лале" су успеле да упишу победу у другом делу игре. Стрелци за Вошу били су Вељко Симић у 46, Никола Чумић из пенала у 64. и Филип Малбашић у 74. минуту. Пулени Верољуба Дуканца заузимају девету позицију Супер лиге Србије уз 23 прикупљена бода.

У претходном сусрету ова два тима, "змајеви" су славили минималним резултатом. Популарни "рудари" су тврди домаћини, и пред својим навијачима у Лазаревцу тешко испуштају бодове. Очекује нас неизвесна утакмица где благу предност дајемо Колубари.

НАШ ПРЕДЛОГ: 1X&0-3 (квота 1,85)

МРАЧНА СТРАНА ИСТИНЕ: У Украјини убијен двоструки шампион Европе - ружне прошлости

РАТ у Украјини и даље је, са правом, један од најважнијих догађаја на свету, а најновије вести везане за тај оружани сукоб, који Русија назива "специјана војна операција", долазе из спорта.

07. 05. 2024. у 21:47

БУРНО! Љути тренер Звезде Јанис Сферопулос напустио конференцију за штампу - иако је изборио финале АБА лиге!

Црвена звезда се пласирала у финале АБА лиге. То би, само по себи, требало да доведе до задовољног наступа њеног тренера пред новинарима, али...

07. 05. 2024. у 22:21