ДОДИК ЧЕСТИТАО ПУТИНУ: Наставити са продубљивањем сарадње Русије и Српске
ПОЛАГАЊЕМ заклетве и ступањем на дужност председника Русије, озваничена је воља руског народа исказана на изборима, који је у огромној већини дао подршку председнику Владимиру Путину, истакао је председник Републике Српске Милорад Додик.
Фото: ЕПА
- Искрено Вам честитам отпочињање новог шестогодишњег мандата. Желим да и у наредних шест година развијате и оснажујете Русију, те да је очувате као силу која ће у свету промовисати вредности једнакости, мултиполарности и равноправности свих - додао је Додик на Иксу.
Истакао је Додик да се нада да ће се и у наредним годинама развијати и продубљивати сарадња између Русије и Српске, потврђујући јаке и дубоке везе између ова два народа.
Препоручујемо
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)