"ОРЛОВИ" СЈАЈНО ОТВОРИЛИ СЕЗОНУ: Бенфика жели хет-трик
ГИГАНТ из Лисабона гостује Боависти у утакмици 4. кола Примеира лиге.
Foto: Profimedia
Екипа Бенфике је одлично стартовала у новој сезони. "Орлови" након два одиграна кола имају исто толико победа уз гол-разлику 5:0. Фудбалери Боависте с друге стране након два узастопна тријумфа у првенству су изгубили у прошлом колу на гостовању Каса Пији 2:0. Популарни "коцкасти" тренутно заузимају пето место на табели са шест освојених бодова.
НАШ ПРЕДЛОГ: 2 (квота 1,40)
Препоручујемо
НАСТАВЉА ЛИ МИТАР ДА РЕШЕТА? Србин и Фулам нападају лидера!
26. 08. 2022. у 18:09 >> 20:44
МИЛОЈЕВИЋ ГАСИ ПОЖАР: "Црвено-бели" настављају доминацију у првенству
27. 08. 2022. у 11:14 >> 11:22
ЦЕО СВЕТ ГЛЕДА И ВАЉА СЕ ОД СМЕХА: "Вечити ривали" ово досад нису доживели
Када се код нас каже "вечити дерби", одмах се зна, то је спортски мегдан у коме играју Црвена звезда и Партизан. Или Партизан и Звезда, како је коме драже. У Лондону има више дербија, али "вечити" је онај у коме се за превласт на "северу" боре Арсенал и Тотенхем. А оно што су урадила два навијача та два клуба - постала је "тема дана". Не само у Енглеској.
09. 05. 2026. у 19:46
ИРАН ДОНЕО ИСТОРИЈСКУ ОДЛУКУ! Ово су сви чекали
Најновије вести из Ирана изненадиће, вероватно, и самог Доналда Трампа, председника Сједињених Америчких Држава, земље која је заједно са Израелом војно напала Иран прошлог месеца.
09. 05. 2026. у 15:07
СРБИН РАСПАМЕТИО АМЕРЕ: Богдан Богдановић имитирао Доналда Трампа
Откад је почео да се оглашава поводом рата у Украјини, а потом и сукоба у Ирану, Доналд Трамп своје објаве на друштвеним мрежама завршава са "Хвала на пажњи!". Сада је нешто слично урадио и капитен кошаркашке репрезентације Србије, Богдан Богдановић, и то покренувши тему која је изазвала лавину реакција у Америци.
09. 05. 2026. у 12:41
Коментари (0)