ЛУДНИЦА У БЕРГАМУ: "Богиња" три меча без победе против "росонера"

Н.П.

21. 08. 2022. у 10:48

АКТУЕЛНИ шампион Италије Милан гостује Аталанти у оквиру 2. кола Серије А.

ЛУДНИЦА У БЕРГАМУ: Богиња три меча без победе против росонера

"Росонери" су савладали Удинезе на домаћем терену у премијерној утакмици Серије А са 4:2. Изабраници Стефано Пиолија су успешно кренули у одбрану титуле. Иако се жељно очекивао старт на “Сан Сиру", веома брзо се претворио у ноћну мору за домаћина.  Већ у другом минуту Родриго Бекао је шокирао све присутне. Удинезе је водио (1:0). Ипак, веома брзо је уследио преокрет. Прво је Калабрија у 11. минуту фаулиран у казненом простору, а Тео Ернандез је искористио шансу са беле тачке за пораванање. Само четири минута касније, Анте Ребић је после лепог додавања са десне стране погодио за (2:1).

Поново је уследио шок за екипу Милана, екипа из Удина је успела да постигне и други гол, у трећем минуту надокнаде. Ново поравнање донео је Масина. "Росонери" су могли да одахну у првом минуту другог полувремена, пошто је Брахим Дијаз погодио за нову предност Миланеза, а да не би било проблема и изненађења у завршници, Ребић је својим другим поготком ставио тачку на меч и поставио коначан резултат 4:2.

И Аталанта је одлично ушла у нову сезону Серије А, пошто је на гостовању Сампдорији славила са 2:0. Предност “богињи” донео је Толои у 26. минуту, а онда је у наставку углавном домаћин стварао прилике. Тачку је у 95. минуту ставио Адемола Лукман голом у контранападу за коначних 2:0.

На минула три међусобна дуела између клубова славио је Милан где је у просеку постизао два гола по утакмици. Обе екипе су успешно стартовале у Серији А, тако да нас свакако очекује сјајан меч на стадиону "Гевис" у Бергаму. Предлажемо да одиграте дуплу шансу на "росонере" јер очекујемо да неће напустити терен погнуте главе у вечерашњем окршају.

НАШ ПРЕДЛОГ: X2 (квота 1,43)

ДОСТА СА ЛАЖИМА! Црвена звезда објавила комплетан снимак и детаље разговора који су претходили тучи Нанели - Лазаревић! (ВИДЕО)

"ДОСТА СА ЛАЖИМА!" Црвена звезда објавила комплетан снимак и детаље разговора који су претходили тучи Нанели - Лазаревић! (ВИДЕО)

ПРЕД трећу утакмице финала АБА лиге дошло је до туче у Београдској арени. У њој су учествовали кошаркаш Партизана Џејмс Нанели и Црвене звезде Стефан Лазаревић, а тим поводом су се, по други пут у дану, огласили из црвено-белог табора.

19. 05. 2024. у 17:01

ЗВЕЗДА ПРЕДЛАГАЛА ДА СЕ СНИМЦИ ОБРИШУ! Партизан о тучи Нанели - Лазаревић: Где је нестао један минут снимка?

"ЗВЕЗДА ПРЕДЛАГАЛА ДА СЕ СНИМЦИ ОБРИШУ!" Партизан о тучи Нанели - Лазаревић: Где је нестао један минут снимка?

ПРЕД трећу утакмице финала АБА лиге дошло је до туче у Београдској арени. У њој су учествовали кошаркаш Партизана Џејмс Нанели и Црвене звезде Стефан Лазаревић, а тим поводом су се огласили из црно-белог табора.

19. 05. 2024. у 17:24