БЕЗ РУСИЈЕ НИШТА НИЈЕ ИСТО: Исланд након ремија у Израелу напада Албанију

06. 06. 2022. у 09:18 >> 10:30

ИМАЈУЋИ у виду да је група "Б2" после суспензије "зборнаје" сведена на три селекције, сваки дуел и освојени бод додатно су добили на значају.

После ремија са Израелом (2:2) репрезентација Исланда ће у другом колу групе "Б2" одмерити снаге са Албанијом.

Острвљани су у Хаифи одиграли веома интересантан меч. Домаћа селекција повела је у 25. минуту голом Лиела Абаде. Исланд је до изједначења стигао у финишу првог полувремена преко Торира Јохана Хелгасона.

На самом почетку другог полувремена гости су стигли до предности. Арнор Сигурдсон је у 53. минуту савладао Офира Марсијана.

Коначан резултат поставио је Шон Вајзман у 84. минуту.

Имајући у виду да је група "Б2" после суспензије Русије сведена на три селекције, сваки дуел и освојени бод додатно су добили на значају, те нас без дилеме очекује борбен и занимљив дуел.

НАШ ТИП: 1X&0-3 (1,70)

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна престала да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна "престала" да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

Русија ових дана са поносом истиче да на Европском првенству у боксу чији је домаћин Србија њени такмичари могу да наступају уз сва државна знамења, а и под именом земље из које су, као и да се химна Руске Федерације интонира када неко од Руса дође до златне медаље. Међутим, баш са том химном десио се један неочекивани проблем. А онда је уследила врло емотивна сцена...

28. 04. 2024. у 19:44