ЕПИДЕМИЈА У ВОЈВОДИНИ: Још 607 новозаражених, највише у Новом Саду
У ПОСЛЕДЊА 24 сата у Војводини је регистровано 607 нових случајева корона вируса, од којих је највише у Новом Саду, 177, саопштио је Институт за јавно здравље Војводине.
Фото: Н.Карлић
У овом тренутку је активно 7.633 случаја.
Највећи број активних случајева је у Новом Саду, 2.325, док их је у осталим општинама мање од 1.000.
Институт за јавно здравље Војводине и даље оцењује епидемиолошку ситуацију у покрајини као ванредну, са стабилизацијом тренда оболевања на високим нивоима, наводи се у саопштењу.
Препоручујемо
ЕПИДЕМИЈА У ВОЈВОДИНИ: Пораст броја новозаражених - нових 535 случајева короне
18. 02. 2021. у 09:38
ЕПИДЕМИЈА У ВОЈВОДИНИ: Још 209 новозаражених, највећи број оболелих у Новом Саду
15. 02. 2021. у 14:01
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном
АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.
06. 03. 2026. у 09:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
"СВЕ САМ ТО ПРОШЛА СА САШОМ" Сузана потресена због Зорице: "Канцер као да је заразна болест, не знам од чега је оперисана"
ВЕЧЕРАС се у Сава Центру одржава први од три концерта Марије Шерифовић у 2026. години.
06. 03. 2026. у 20:27
Коментари (0)