РАТНА СЛИКА СРБИЈЕ У ДРУГОМ СВЕТСКОМ РАТУ: Изложба у Музеју "21.октобар" у Крагујевцу
У МУЗЕЈУ „21.октобар“у Крагујевцу организована је изложба под називом „Ратна слика Србије у Другом светском рату 1941.-1945.“, а за посетиоце ће бити отворена до 15. марта.
Фото: Инфо служба града Крагујевца
Изложбу је приредила група аутора из Историјског архива Пожаревац, Војног архива, Војног музеја и Медија центра „Одбрана“. Аутори су одабрали 160 архивских фотографија,80 докумената из 30 фондова и збирки које се чувају у тринаест културних институција из седам градова Србије.
Додатак изложби је део под називом „Пропагандна уметност у деценијама после рата“.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
БОЉИ УСЛОВИ ЗА МАЛИШАНЕ: Завршена реконструкција обданишта“Бамби“ у Крагујевцу (ФОТО)
12. 02. 2021. у 18:43
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу
АРГЕНТИНА је поново отворила спор са Великом Британијом око Фокландских острва. Само неколико сати након победе над Енглеском у полуфиналу Светског првенства, Буенос Ајрес је оптужио британску ратну морнарицу за, како тврди, „незаконит упад“ у аргентинске територијалне воде.
16. 07. 2026. у 14:34
НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)
Снажне експлозије одјекнуле су у четвртак увече у центру Дубаија, док су изнад града, према извештајима очевидаца, пресретнути пројектили током обновљених иранских напада на циљеве у Уједињеним Арапским Емиратима.
16. 07. 2026. у 19:15
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (1)