ПОВЕЗИВАЊЕ РАДИ РАЗВОЈА ГРАДА: Бесплатно тродневно умрежавање лесковачких студената на Златибору
СТУДЕНТИМА из Лесковца упућен је јавни позив да се пријаве ради учешћа на догађају „УMрежавање“ који ће се одржати на Златибору.
ФОТО: И.М.
Циљ је пружање подршке и могућности учесницима који студирају широм Србије да разменом идеја допринесу развоју града.
Рок за пријаву је 12. август, док ће се до 50 студената окупити на Златибору од 2. до 4. августа. Учешће на тродневном догађају је бесплатно, а подржава га градоначелник Лесковца Горан Цветанвић, уз несебичан допринос спонзора.
Прво умрежавања успешних студената из Лесковца одржано је пре три године. Како је најављено, приликом селекције један од критеријума биће биографија и пријавни образац, али и брзина пријаве.
За учеснике је обезбеђен превоз, смештај, на бази пуног пансиона, уз пратеће активности попут предавања и радионица.
Препоручујемо
ЈАВНО О АЕРОЗАГАЂЕЊУ: Чачани припремили двогодишњи програм контроле квалитета ваздуха
10. 02. 2026. у 18:16
ОД БЕОГРАДА ДО МОРА ЗА САМО ЧЕТИРИ САТА: Овако ће изгледати нови ауто-пут до Црне Горе (ВИДЕО)
САОБРАЋАЈНИЦА је пројектована са по две траке и једном зауставном траком у сваком смеру, уз предвиђену брзину од 100 до 120 километара на час.
10. 02. 2026. у 09:21
ОРБАН ОТКРИО ШОК ДЕТАЉЕ: Одбио сам позив Клинтона да уђем у рат са Србијом 1999. године
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан изјавио је да је 1999. године, током свог првог премијерског мандата, док су трајали сукоби у АП Косову и Метохији и НАТО агресија, добио позив од тадашњег америчког председника Била Клинтона да Мађарска отвори други фронт и нападне Србију или "бар да пуца из Мађарске преко Војводине све до Београда", али да је одбио такав позив, пренео је данас Телеx.
09. 02. 2026. у 11:13
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (0)