А КАД ЈЕ ПРОШЛА ПОНОЋ... Новак Ђоковић се са Вимблдона моли за Косово и Метохију!

Часлав Вуковић

29. 06. 2023. у 08:07

НОВАК Ђоковић налази се у Лондону где се спрема за одбрану трофеја на Вимблдону. Најбољи наш тенисер није заборавио један од највећих српских празника - Видовдан.

А КАД ЈЕ ПРОШЛА ПОНОЋ... Новак Ђоковић се са Вимблдона моли за Косово и Метохију!

FOTO: Tanjug/AP

Он се огласио на друштвеним мрежама и честитао празник свима, уз моћну поруку где се моли за Косово и Метохију.

Ђоковић је на Инстаграм поставио фотографију на којој је Косовка девојка, уз приказ грба наше државе, јасно пред целим светом је поручио да је Косово Србија. Томе је додао и стихове песме "Видовдан", чији су саставни део и стихови "Ко да ми отме из моје душе Косово?"

- У небо гледам, пролазе векови - стоји у објави Новака Ђоковића.

Foto: Printskrin Instagram/djokernole

Подсетимо, Вимблдон је на програму од 3. до 16. јула, а Ноле ће покушати да дође до осме титуле на теренима Ол Инглад клуба.

БОНУС ВИДЕО: ПАРИЗ ЈЕ ЊЕГОВ: Новак Ђоковић "прошетао" пехар Ролан Гароса Паризом

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.

07. 12. 2025. у 10:00

ЗАПАД У ШОКУ! Владимир Путин слави, ово је чекао од 2022!

ЗАПАД У ШОКУ! Владимир Путин слави, ово је чекао од 2022!

Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако. А најновија вест - обрадовала је руског председника, Владимира Путина, јер се његов омиљени спорт враћа на велика, међународна врата, са све руским обележјима.

08. 12. 2025. у 15:15

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (10)

СЛУЧАЈНО САМ САЗНАО ДА ИМАМ ЛЕУКЕМИЈУ : Бившем водитељу Пинка живот се преко ноћи окренуо