"БОГ ВИДИ СВЕ" Новак Ђоковић послао снажну поруку брату Ђорђу
НАЈБОЉИ тенисер света Новак Ђоковић упутио је поруку свом брату Ђорђу, у којој је навео да "Бог види све" и да морална етика, као највећи идеал, представља издизање духовног.
Фото: ЕПА
Поруку је медијима пренео брат српског тенисера.
"Бог види све, морална етика као највећи идеал је издизање духовног. Моја благодет је духовна, а њихова материјална", наводи се у поруци Новака Ђоковића.
Ђорђе Ђоковић је на конференцији за новинаре оценио је да је одлука о забрани уласка његовом брату у Аустралију представља највећи спортско-дипломатски скандал у историји.
Он се том приликом захвалио председнику Републике Александру Вучићу на помоћи коју пружа Новаку и породици Ђоковић.
На конференцији за новинаре су били и Ђоковићев отац Срђан, мајка Дијана и стриц Горан.
БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - пет тајни због којих је најбољи на свету
Препоручујемо
ХИТ ПЕСМА ПОДРШКЕ НОВАКУ ЂОКОВИЋУ: Не дај се Ноле, ти носиш барјак златне слободе
06. 01. 2022. у 13:46
СРЂАН ЂОКОВИЋ Ово је Напад на Србију, желе Новака да баце на колена!
06. 01. 2022. у 13:33 >> 13:41
МИЛАНЕЗИ ОВЕ СЕЗОНЕ НЕ ЗНАЈУ СА НОВАЈЛИЈАМА У ЛИГИ: Један податак ипак радује навијаче - ево шта се последњи пут десило у шампионској сезони
СA жељом да увећа предност на врху табеле Серије А, Милан ће наставити борбу за Скудето у недељу поподне, када на стадиону "Ђузепе Меаца" дочекује Сасуоло.
14. 12. 2025. у 07:00
ЗВЕЗДА УКРАЈИНЕ ПРОБАЛА ДА УБИЈЕ РУСКОГ ПУКОВНИКА: Русија не прашта! Ево шта се десило украјинској шампионки
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, изнедрила је и једну несвакидашњу ситуацију која има везе са спортом. Јер, најновије спортске вести из Русије тичу се украјинске шампионке, која је осујећена у покушају терористичког напада.
14. 12. 2025. у 16:00
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)