ФИНАЛЕ У СМЕДЕРЕВУ: Завршни турнир Купа Србије за рукометашице одиграће се 12. и 13. марта у граду на Дунаву

Слободан Крстовић

06. 03. 2021. у 15:34

СМЕДЕРЕВО ће и у марту и у априлу на два дана бити престоница српског рукомета. Прво ће се 12. и 13. марта одржати финални турнир Купа Србије за даме. У полуфиналу ће се састати: Бор - Јагодина (16.30), Бекамент - Наиса (19.00). Финале је у суботу од 18 часова, а трофеј брани Јагодина.

ФИНАЛЕ У СМЕДЕРЕВУ: Завршни турнир Купа Србије за рукометашице одиграће се 12. и 13. марта у граду на Дунаву

Фото: Архива Новости

Подсетимо завршни турнир Купа "Проф. др Бранислав Покрајац" за рукометаше одиграће се 10. и 11. априла у Смедереву. Полуфиналисти су: Војводина, Металопластика, Раднички и Железничар. Пехар брани Војводина.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ЗБОГ ПОВРЕДЕ ПРОПУШТА И РОМУ: Вучица има шансу да избије на друго место

ВЛАХОВИЋ ЗБОГ ПОВРЕДЕ ПРОПУШТА И РОМУ: "Вучица" има шансу да избије на друго место

ЈУВЕНТУС и Рома укрстиће копља у суботу увече у Торину, у директном дуелу екипа које имају јасну амбицију да сезону заврше међу прва четири тима Серије А. Тип вам је спремио анализу ове утакмице са предлозима наших типстера.

20. 12. 2025. у 10:06

Коментари (0)

Где купити зимске јакне које заиста греју и прате вас целу сезону