РОСИ ПРЕЛАМА ТОКОМ ЛЕТА: Деветоструки првак света у Мото ГП на средини сезоне одлучиле да ли ће се такмичити догодине
ВАЛЕНТИНО Роси још није одлучио да ли му је ова, 26. сезона у Мото ГП шампионату последња или не. Легендарни доктор ће на током лета преломити да ли је време да се пензионише.
Фото: Принтскрин
- Желим да прође пола сезоне, јер ће моја одлука зависити од резултата. Ако будем јак и будем се борио за подијуме и победе наставићу још годину дана, ако не, онда ћу рећи збогом. Нисам забринут, знам да сам имао дугу каријеру. А када станем, нешто ће се променити, али ћу остати возач - истакао је Роси.
Славни Италијан, који ће ове сезоне возити за Петронса Јамаху једва чека почетак сезоне, јер жели да се испуни за лоше резултате у последње две године.
- Ово је важна сезона за мене после прошле која није била онаква какву сам очекивао. Покушаћу да се борим за победе. Нада се да ће сезона бити нормалнија, да ћемо возити на различитим стазама, а циљ је да будемо конкурентни од почетка до краја - подвукао је деветоструки шампион света.
Овогодишњи Мото ГП шампионат стартује ВН Катара, 28. марта.
Препоручујемо
КАКВА ТРКА ЗА ТИТУЛУ ПРЕМИЈЕР ЛИГИ: Манчестер сити победио и избио на прво место
27. 12. 2025. у 15:49
ФИОРЕНТИНА СЕ ВРАТИЛА НА СТАРО: "Љубичасти" изгубили од Парме, смеши им се Серија Б
27. 12. 2025. у 15:22
"АНАЛИЗИРАЛИ СМО..." Пењароја пред Сплит објаснио шта се дешавало у Партизану
27. 12. 2025. у 14:36
СПЕКТАКЛ У ЛОНДОНУ: Разиграна Вила напада сам врх табеле и долази по читав плен на "Стамфорд бриџ"
СУБОТЊИ програм Премијер лиге затвара дерби 18. кола у којем ће Челси на "Стамфорд бриџу" покушати да прекине серију Астон Виле од чак десет узастопних победа у свим такмичењима и остане у трци за сам врх Премијер лиге (13.30).
27. 12. 2025. у 07:30
ХАОС У УКРАЈИНИ: Зеленски је донео одлуку која је шокирала многе
Русија се, откако је почео рат у Украјини, налази под бројним санкцијама, па и спортским, те је за Русе велики број тужних спортских вести стизао у виду међународних ограничења. Али, настављају се и шокантне вести за бројне украјинске спортисте. Разлог? Не понашају се довољно "про-украјински".
27. 12. 2025. у 12:29
ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: "Држава нам је на погрешном путу!"
ВЕЋИНА грађана Хрватске сматра да земља иде у погрешном смеру, а највише примедби имају на корупцију, инфлацију, ниске плате, мале пензије и сиромаштво, показало је децембарско истраживање Кробарометра, објављено у Дневнику хрватске Нове ТВ.
26. 12. 2025. у 12:34
Коментари (0)