МИЛИЦА РАДАКОВИЋ КАДЕТСКА ЏУДО ПРВАКИЊА СРБИЈЕ: Рођена да буде шампион
РОЂЕНА да буде шампион, Милица Радаковић, џудискиња Баната из Житишта, први пут се такмичила у кадетској конкуренцији, освојила трон и постала џудо примадона Србије.
Džudo klub Banat Žitište
На Првенству Србије за кадете у Београду, Милица се окитила златом, након четири остварене победе и квалификовала за Европски куп који ће се одржати у Поречу.
- Одлично тренира, самопоуздање је на врхунском нивоу и то доноси резултат - каже тренер Баната из Житишта, Никола Саватовић, убеђен да ће Милица постати велика џудоншампионка Србије.
Препоручујемо
ОЦОКОЉИЋЕВ ПАРНИ ВАЉАК НЕ СТАЈЕ: Партизан убедљив против ФМП-а након преокрета
14. 12. 2025. у 23:01
И "ЛАЛЕ" У ТЕФТЕРУ "БЕЛИХ": Кошаркаши Слоге савладали Војводину пред својим навијачима
14. 12. 2025. у 22:19
"ЈАКО САМ ЗАБРИНУТ": Саша Обрадовић проговорио о Чими Монекеу после Спартака
14. 12. 2025. у 21:48
МИЛАНЕЗИ ОВЕ СЕЗОНЕ НЕ ЗНАЈУ СА НОВАЈЛИЈАМА У ЛИГИ: Један податак ипак радује навијаче - ево шта се последњи пут десило у шампионској сезони
СA жељом да увећа предност на врху табеле Серије А, Милан ће наставити борбу за Скудето у недељу поподне, када на стадиону "Ђузепе Меаца" дочекује Сасуоло.
14. 12. 2025. у 07:00
ЗВЕЗДА УКРАЈИНЕ ПРОБАЛА ДА УБИЈЕ РУСКОГ ПУКОВНИКА: Русија не прашта! Ево шта се десило украјинској шампионки
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, изнедрила је и једну несвакидашњу ситуацију која има везе са спортом. Јер, најновије спортске вести из Русије тичу се украјинске шампионке, која је осујећена у покушају терористичког напада.
14. 12. 2025. у 16:00
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)