НЕ МИРИ СЕ СА ПОРАЗОМ: Фјури имао шта да каже на конференцији за медије

Украјински боксер Олександр Усик одбранио је титулу првака света у тешкој категорији, пошто је савладао Тајсона Фјурија у реваншу за титулу у тешкој категорији. Меч је решен једногласном одлуком судија, која се ни мало није допала Фјурију.

НЕ МИРИ СЕ СА ПОРАЗОМ: Фјури имао шта да каже на конференцији за медије

EPA/ETIENNE LAURENT

Наиме, после меча Британац је био уверен у победу, што ј е и потврдио на конференцији за новинаре.

- Усик је добио мали божићни поклон од судија. Био сам уверен да сам победио. Тако је и било и у првом мечу. До смрти ћу веровати у то истакао је он и додао:

- Када сте изазивач и не дођете до нокаута, онда се догоди ово. Немате загарантовану победу.

Фјури добио незгодно питање о томе да ли је осетио Усиков дух током борбе.

- Нисам осетио никакав дух, осим оног божићног о којем сам причао, закључио је Фјури.

БОНУС ВИДЕО: Спортски сканал који је ушао у историју  

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КРАЈ ДРАМЕ! Инфантино у сузама, ништа од продаје Светског првенства!

КРАЈ ДРАМЕ! Инфантино "у сузама", ништа од продаје Светског првенства!

Председник ФИФА Ђани Инфантино одустао је од идеје да део комерцијалних права Светског првенства препусти приватним инвеститорима, након што је предлог изазвао снажан отпор унутар светске фудбалске организације и претње бојкотом из Европе.

01. 08. 2026. у 08:30 >> 08:30

АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!

АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!

Фудбалери Војводине поражени су од голандског Ајакса резултатом 1:4 (1:2), у првој утакмици другог кола квалификације за Лигу конференција.

23. 07. 2026. у 21:53

МАСОВНО ЗАТВАРАЊЕ ПЛАЖА У ЦГ: Вода опасна за купање, амбуланте пуне болесне деце - и на Словенској плажи забрањено купање

МАСОВНО ЗАТВАРАЊЕ ПЛАЖА У ЦГ: Вода опасна за купање, амбуланте пуне болесне деце - и на Словенској плажи забрањено купање

НА НЕКОЛИКО популарних плажа у Црној Гори уведена је забрана купања након што су анализе показале да морска вода није безбедна.

30. 07. 2026. у 16:55 >> 18:54

Коментари (0)

МЕДИЋ ПРЕД ИСТОРИЈСКИМ ИСПИТОМ: Београд чека спектакл, али преко пута стоји опасни Д-Род