СРБИЈА ОБЕЗБЕДИЛА ДРУГУ МЕДАЉУ! Нове бравуре наших боксера и боксерки на Европском првенству
Боксерски репрезентативац Садам Магомедов обезбедио је другу медаљу за Србију на шампионату Европе у Београду, пошто је вечерас у четвртфиналу категорије до 90 кг савладао Мађара Фехера Копанија и пласирао се у покуфинале.
FOTO: Tanjug
За пласман у финале бориће се против Руса, првог носиоца Муслима Гаџхимагомедова.
Истовремено, српске боксерке Наталија Шадрина, Нина Гајић, Нина Радовановић и Драгана Јовановић забележиле су победе на шампионату које се одржава у хали "Александар Николић".
Шадрина, која ће Србију представљати и на Олимпијским играма у Паризу, у категорији до 60 кг, убедљиво је савладала Белорускињу Але Ивашкевић, док је Гајић, у категорији до 75 кг, такође надмашила Белорускињу, и то Алине Вебер.
Радовановић је у категорији до 50 кг победила Мађарицу Петру Мезеи, а Јовановић је у категорији до 52 кг елиминисала Молдавку Мају Одаију.
Бонус видео: Дефиле руских боксера уз овације београдске публике
Препоручујемо
ПАБЛО ЕСКОБАР СЕ "ПРЕВРЋЕ У ГРОБУ"! Ево шта се дешава у Медељину (ВИДЕО)
22. 04. 2024. у 16:59
ДОТЛЕ ДОШЛО! Ево од кога је Новак Ђоковић затражио тениски савет (ФОТО)
21. 04. 2024. у 18:09 >> 23:26
НЕ МОЖЕ СЕ БЕЗ ТРЕНЕРА НА ГВАРДИОЛУ: Сити је више него спреман да искористи "хаос" у редовима "плаваца"
ОНО што је и у идеалним околностима једно од најтежих гостовања у Премијер лиги, за Челси долази у најгорем могућем тренутку. После раскида сарадње са Енцом Мареском, „плавци“ без шефа стручног штаба гостују Манчестер ситију (18.30), који нема право на нови кикс у трци за титулу.
04. 01. 2026. у 11:30
ТО БИ БИЛО ТО? Новак Ђоковић решио да не игра за Србију
Најновије вести из тениса тичу се српске репрезентације и њеног предстојећег учешћа у Дејвис купу.
05. 01. 2026. у 12:06
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије
У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.
03. 01. 2026. у 18:47
Коментари (0)