СРБИЈА ОБЕЗБЕДИЛА ДРУГУ МЕДАЉУ! Нове бравуре наших боксера и боксерки на Европском првенству

22. 04. 2024. у 20:10

Боксерски репрезентативац Садам Магомедов обезбедио је другу медаљу за Србију на шампионату Европе у Београду, пошто је вечерас у четвртфиналу категорије до 90 кг савладао Мађара Фехера Копанија и пласирао се у покуфинале.

За пласман у финале бориће се против Руса, првог носиоца Муслима Гаџхимагомедова.

Истовремено, српске боксерке Наталија Шадрина, Нина Гајић, Нина Радовановић и Драгана Јовановић забележиле су победе на шампионату које се одржава у хали "Александар Николић".

Шадрина, која ће Србију представљати и на Олимпијским играма у Паризу, у категорији до 60 кг, убедљиво је савладала Белорускињу Але Ивашкевић, док је Гајић, у категорији до 75 кг, такође надмашила Белорускињу, и то Алине Вебер.

Радовановић је у категорији до 50 кг победила Мађарицу Петру Мезеи, а Јовановић је у категорији до 52 кг елиминисала Молдавку Мају Одаију.

Бонус видео: Дефиле руских боксера уз овације београдске публике

ПАЛА ОДЛУКА! Ево кога је Новак Ђоковић одабрао за тренера, мастерс у Риму све открио (ВИДЕО)

Новак Ђоковић је недавно завршио више него успешну сарадњу са хрватским тренером Гораном Иванишевић, а сада је постало јасно и ко ће бити Нолетов тренер на римском мастерсу.

06. 05. 2024. у 21:35