СВЕТ СПОРТА ОВО НЕ ПАМТИ: Сара Лозо у бизарном проблему, Српкињи прети суспензија?
СРПСКА одбојкашица Сара Лозо је након добрих игара у репрезентацији Србије добила нови уговор, али није очекивала проблеме који су са њим дошли.
FOTO: M. Vukadinović
Сари Лозо прети суспензија ФИВБ јер је потписала уговор са два клуба истовремено, преноси италијански портал Волеј њуз (Volleynews).
Лозо је са Србијом дошла до бронзане медаље у Лиги нација, а пре репрезентативних обавеза парафирала је уговор са румунским Лугошом, ипак, после турнира јој је драстично скочила вредност и добила је из Јапана три пута већу понуду.
Она је прихватила понуду Агео Медикса, а Румуни су побеснели и од клуба тражили обештећење за играчицу.
Агео Медикс је то одбио и, уколико се две екипе не договоре око откупнине, Сара Лозо би могла да ризикује озбиљну суспензију, па чак и да пропусти наредну сезону.
Сара Лозо у каријери је наступала за Визуру, Жетису, Алтај и Протон.
БОНУС ВИДЕО Долазак бронзаних одбојкашица у Београд
ЗВЕЗДА МОЖЕ ДИРЕКТНО У ОСМИНУ ФИНАЛА ЛИГЕ ЕВРОПЕ: На њој је да победи Селту, а за остало ћемо видети...
Црвена звезда у четвртак увече дочекује Селту на "Стадиону Рајко Митић" (21.00) у једној од кључних утакмица лигашке фазе Лиге Европе, у тренутку када је борба за пласман у нокаут рунду изузетно згуснута. Српски шампион се налази на 11. месту са 13 освојених бодова, док су гости из Галиције три позиције ниже са само бодом мање.
29. 01. 2026. у 07:00
АУСТРАЛИЈАН ОПЕН 2026: Новак Ђоковић понижен као никада пре!
Најновије вести везане за Аустралијан опен 2026 су прилично неочекиване.
29. 01. 2026. у 13:10
ДА ЛИ ЈЕ ТРАМП ЗАСПАО УСРЕД САСТАНКА? "Не! Погледајте, било је прилично досадно!" (ВИДЕО)
ДА ЛИ је заспао или му је само било досадно? За америчког председника Доналда Трампа, све је у оку посматрача, каже он.
30. 01. 2026. у 10:24
Коментари (2)