КРАЈ ЗА РК ПАРТИЗАН У ЕВРОПИ: Црно-бели несрећно пали у финишу Еврокуп реванша у Румунији

С. К.

04. 12. 2021. у 23:16

Црно-бели су пре времена ставили тачку на европску причу. Рукометаши Партизана су у реванш мечу 16-финала Еврокупа последњим минутима испустили београдских 30:26 против Минаура Баја Маре - 23:28 (11:12). Румуни су се пласирали у осмину финала.

Храбро су се Београђани борили са далеко искуснијим ривалом. Дуго су одлевали притисцима домаћина и чинило се да ће да направе подвиг и изборе осмину финала.

Нажалост, Минаур је уз благу помоћ судија у финишу серијом 3:0 дошао до жељене победе.

Румуни су у првом полувремену кренули силовито, повели са 3:0, али су се Београђани брзо прибрали, изједначили на 4:4 и увек су стизали предност домаћина од два, три гола.

Слично је било и у наставку. Минаур је у 45. минуту повео са 21:17, да би Партизан стрпљивом игром четири минута пре краја голом Максића смањио на 25:23. Чинило се тада да је осмина финала близу, али је домаћин головима Хута (2) и Бугулета успео да елиминише тим Ненада Максића.

ДВОРАНА у Баја Мари. Гледалаца: 1.000. Судије: Рамеш и Суреш Тијагаријах (Немачка). Искључења: Минаур 8 , Партизан 10 минута. Седмерци: Минаур 7 (7) , Партизан 3 (3).

МИНАУР БАЈА МАРЕ: Разван Поп, Бугулет 1, Нађ 1, Тека, Бузле 2, Вујовић 4, Хута 2, Кабуц 1, Котрч 12 (7), Чип 1, Бусекан, Ерик Поп, Вујић 4, Да Силва, Бузогани (6 одбрана), Тереков (2 одбране).
ПАРТИЗАН: Трнавац (6 одбрана), Драговић, Радовановић, Живковић 4, Писарић 1, Радивојевић, Варга, Стојановић, Ивановић 6 (3), Којадиновић 3, Зечевић, Чоловић, Мичић 1, Поповић, Максић 6, Петрић 2.

БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - пет тајни због којих је најбољи на свету

ЕНРИКЕ САЊА НОВО ЧУДО: Шпански стручњак је са Барсом направио чувени преокрет против ПСЖ-а, може ли урадити исто сада када су улоге обрнуте?

У реванш утакмици четвртфинала Лиге шампиона фудбалери Барселона ће на ''Монжуику'' чувати гол предности против ПСЖ-а (21.00).

16. 04. 2024. у 07:40

ЕЈ, ЉУДИ, АЛИ БУГАРСКА... Овом причом је Никола Јокић шокирао Амере

"ЕЈ, ЉУДИ, АЛИ БУГАРСКА..." Овом причом је Никола Јокић шокирао Амере

Никола Јокић и Денвер нагетси обавили су уводни део посла. Чека их плеј-оф НБА лиге, а како још није постало познато ко ће браниоцу титуле бити уводни ривал у доигравању, у први план је избила једна исповест српског аса.

15. 04. 2024. у 16:56