КРАЈ ЗА РК ПАРТИЗАН У ЕВРОПИ: Црно-бели несрећно пали у финишу Еврокуп реванша у Румунији

Дарко Николић
Дарко Николић

04. 12. 2021. у 23:16

Црно-бели су пре времена ставили тачку на европску причу. Рукометаши Партизана су у реванш мечу 16-финала Еврокупа последњим минутима испустили београдских 30:26 против Минаура Баја Маре - 23:28 (11:12). Румуни су се пласирали у осмину финала.

КРАЈ ЗА РК ПАРТИЗАН У ЕВРОПИ: Црно-бели несрећно пали у финишу Еврокуп реванша у Румунији

FOTO: M. Vukadinović

Храбро су се Београђани борили са далеко искуснијим ривалом. Дуго су одлевали притисцима домаћина и чинило се да ће да направе подвиг и изборе осмину финала.

Нажалост, Минаур је уз благу помоћ судија у финишу серијом 3:0 дошао до жељене победе.
Румуни су у првом полувремену кренули силовито, повели са 3:0, али су се Београђани брзо прибрали, изједначили на 4:4 и увек су стизали предност домаћина од два, три гола.

Слично је било и у наставку. Минаур је у 45. минуту повео са 21:17, да би Партизан стрпљивом игром четири минута пре краја голом Максића смањио на 25:23. Чинило се тада да је осмина финала близу, али је домаћин головима Хута (2) и Бугулета успео да елиминише тим Ненада Максића. 

ДВОРАНА у Баја Мари. Гледалаца: 1.000. Судије: Рамеш и Суреш Тијагаријах (Немачка). Искључења: Минаур 8 , Партизан 10 минута. Седмерци: Минаур 7 (7) , Партизан 3 (3).
МИНАУР БАЈА МАРЕ: Разван Поп, Бугулет 1, Нађ 1, Тека, Бузле 2, Вујовић 4, Хута 2, Кабуц 1, Котрч 12 (7), Чип 1, Бусекан, Ерик Поп, Вујић 4, Да Силва, Бузогани (6 одбрана), Тереков (2 одбране).
ПАРТИЗАН: Трнавац (6 одбрана), Драговић, Радовановић, Живковић 4, Писарић 1, Радивојевић, Варга, Стојановић, Ивановић 6 (3), Којадиновић 3, Зечевић, Чоловић, Мичић 1, Поповић, Максић 6, Петрић 2.

БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - пет тајни због којих је најбољи на свету

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
САКРАМЕНТО ЛЕЖИ НИКОЛИ ЈОКИЋУ: Најбољи играч данашњице обожава да игра против Кингса

САКРАМЕНТО "ЛЕЖИ" НИКОЛИ ЈОКИЋУ: Најбољи играч данашњице обожава да игра против Кингса

НОВО доминантно издање најбољег кошаркаша данашњице очекујемо на вечерашњем мечу Сакрамента и Денвера који се састају у "Голден 1 центру" четири сата после поноћи.

11. 12. 2025. у 13:30

Коментари (0)

Када је кеш/рефинансирајући кредит најбоља опција за вас и какве опције нуде банке у Србији?