СУДИЈЕ УНАКАЗИЛЕ ДЕНВЕР: Јокић у неверици – овако су га "избацили" из игре (ВИДЕО)

19. 09. 2020. у 08:35

НИКОЛА Јокић, прва звезда Денвер Нагетса, играо је само 26 минута у првом мечу против Лос Анђелес Лејкерса.

СУДИЈЕ УНАКАЗИЛЕ ДЕНВЕР: Јокић у неверици – овако су га избацили из игре (ВИДЕО)

Лејкерси су повели 1:0 у финалу Западне конференције плеј-офа НБА лиге, уз податак да су извели дупло више бацања (32-16) наспрам Нагетса за 24 минута.

Наравно, све је ишло на штету нашег аса! Јокић су буквално арбитри избацили из меча. Низале су се лоше одлуке и фаулови за сјајног центра.

Јокић готово да није смео да уђе у контат са ривалом, јер је све означено као фаул. Два пута сму чак досудили и фаул у нападу и то после смешних дуела.

Никола је брзо добио четири личне грешке и није више могао да уђе у ритам. У Денверу су бесни, и имају разлога за то...

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01