НБА ЛЕГЕНДА ИЗАЗВАЛА ХАОС У СПЛИТУ: Дошао је у јахти вредној 150.000.000 долара
ПРОСЛАВЉЕНИ НБА кошаркаш Меџик Џонсон упловио је данас у Сплит на јахти "Аквила" којом крстари Јадраном.
Фото: Твитер
Мега јахта дуга је 85,6 метара и вредна око 150 милиона долара, а њено недељно изнајмљивање кошта око милион долара, преносе хрватски медији.
Пре Сплита, Џонсон је са пријатељима и породицом био на Брачу, а у Сплиту ће остати један дан одакле наставља крстарење по Јадрану.
Џонсон је са ЛА Лејкерсима освојио пет НБА титула. Данас је врло успешан пословни човек чије се богатство процењује на око милијарду долара.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАВИЈАЧИ У ЧЕТИРИ УЈУТРУ ЧЕКАЛИ СЕЛЕКТОРА ДА СЕ ОБРАЧУНАЈУ! Хаос због испадања са Мундијала (ВИДЕО)
Репрезентација Јужне Кореје доживела је неуспех на Мундијалу пошто није прошла групу, што је разбеснело њихове навијаче.
30. 06. 2026. у 15:24
"ДРАГО МИ ЈЕ ШТО ЈЕ ИРАН ИСПАО СА МУНДИЈАЛА!" Амерички секретар Малин не крије задовољство
Амерички секретар за унутрашњу безбедност Марквејн Малин изјавио је да му је драго што је репрезентација Ирана елиминисана са Светског првенства у фудбалу и да је веома сретан што су отишли.
30. 06. 2026. у 11:51
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (0)