ХИТНО САОПШТЕЊЕ КК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Случај "Никола Калинић" - полиција већ има одређене информације о починиоцу недела
Никола Калинић се нашао у жижи српске јавности када је данас обелодањено да је неко вандалски и вулгарно исписао графите испред зграде у којој живи, због чега се одмах огласио кошаркашки клуб Црвена звезда, чији је дугогодишњи репрезентативац и члан.
Фото: ЕПА
Саопштење клуба с Малог Калемегдана преносимо у целости:
"КК Црвена звезда обавештава јавност да су слике графита на улазу у стамбену зграду у којој живи један од првотимаца нашег клуба, а које су се појавиле у српској јавности, првенствено друштвеним мрежама - груб покушај појединца (за сада НН лица) да на личном плану (не спортском или било каквом другом) дискредитује лик и дело нашег играча.
Како би спречили било какве даље спекулације, могућу политизацију овог случаја или даљу дискредитацију нашег играча, обавештавамо јавност да је клуб у сталном контакту са играчем, као и да је полиција правовремено информисана о овом догађају и већ има одређене информације о мотиву и починиоцу овог (не)дела.
Клуб се, као и играч неће даље оглашавати у јавности до закључења истраге надлежних органа", истичу црвено-белих.
Бонус видео: Шампиони у фокусу: Хаџи Пурићи и 300 медаља шампиона знања
ПОГОДИЛИ СМО КВОТУ 39! Наши типстери доминирају! Ево нових предлога за мечеве на којима верујемо да неће бити победника
ДОМИНАЦИЈА!
27. 01. 2026. у 11:30
РУСИЈА СЛАВИ: Естонија кренула да зарије нож у леђа Русима - ево шта је управо доживела
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису биле тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца, али... наставак је ипак обрадовао Русе.
27. 01. 2026. у 12:45
ГРАД НА РУБУ ПОНОРА: Клизишта однела земљиште испод кућа на Сицилији - снимци су ЈЕЗИВИ (ВИДЕО/ФОТО)
КАТАСТРОФАЛНО невреме које је погодило југ Италије изазвало је незапамћену штету, а најкритичније је на Сицилији, где се у граду Нишемију урушио чак четири километра дуг део литице. Због клизишта је више од хиљаду људи хитно евакуисано, јер је клизиште буквално однело земљу испод кућа.
27. 01. 2026. у 11:26
Коментари (1)