ХИТАН ДЕМАНТИЈ СА МАРАКАНЕ: Црвена звезда одмах реаговала!
Најновије вести из ФК Црвена звезда обрадоваће "делије".
Foto: Printskrin
Са Маракане је медијима поручено "да је изјава нашег фудбалера Јунг Ву Сеола, дата корејским медијима, погрешно интерпретирана".
У тој изјави он је, наводно, изразио жељу за одласком.
Јунг Ву Сеол / ФОТО: ФК Црвена звезда
Тим поводом, црвено-бели су "седмој сили" доставили његову прецизну изјаву, "тачно онако како је изречена":
- Као фудбалер, одувек сам сањао да играм на највећим сценама. Током летњег прелазног рока било је неколико тимова који су показали озбиљно интересовање за мене и било је неких разговора. Међутим, имао сам осећај да ме нису ценили онолико колико сам очекивао, што је било помало разочаравајуће. Ипак, са Светским првенством које се игра следеће године, одлучнији сам него икад да радим још више и да се докажем у свом тиму.
Бонус видео: Шампиони у фокусу: Хаџи Пурићи и 300 медаља шампиона знања
КАД ВИДИ ЈОКИЋА "НИЈЕ МУ ДОБРО": Најбољи дефанзивац лиге нема одговор за троструког МВП-а
НОВО доминантно издање Никола Јокића очекујемо на вечерашњем дуелу Минесоте и Денвера који се састају у "Таргет центру" два сата после поноћи.
15. 11. 2025. у 13:00
ЛУКА МОДРИЋ НЕ МОЖЕ ДА ВЕРУЈЕ ШТА СЕ ДЕСИЛО У ЦРНОЈ ГОРИ: Навијачи запањили репрезентативца Хрватске
Квалификације за Светско првенство у понедељак су завршене у европским групама А, Г и Л, где су отклоњене и последње дилеме на тему "ко то с првог места иде директно на Мундијал, а ко са друге позиције у бараж?". Црна Гора и Хрватска су одиграли такмичарски небитан меч, али изазвао је он много, много буре у јавности. Са правом.
18. 11. 2025. у 11:45
ТАЈ МАЛИ ЖУТ БИКИНИ: Тенисерке запалиле нет фоткама са плаже
АРИНА Сабаленка и Паула Бадоса су у жижи.
18. 11. 2025. у 11:34
Коментари (0)