ГОТОВО ЈЕ! Партизан вратио бившег капитена у Хумску

Новости онлине

27. 01. 2026. у 09:04

ЦРНО-бели су завршили велики посао!

ГОТОВО ЈЕ! Партизан вратио бившег капитена у Хумску

Foto: Tanjug/Jovana Kulašević

Како пише "Спортски журнал" Саша Здјелар се враћа у Партизан.

Наиме, потенцијални репрезентативац Србије од лета је без клуба, али већ месецима тренира и одржава форму у Земуну. Вицешампион Србије никада није крио жељу да некадашњег капитена види поново у својим редовима, али је Саша чекао понуду из иностранства. На крају конкретна није стигла, па је сјајни фудбалер одлучио да се врати кући. 

Спортски сектор црно-белих, на челу са Предрагом Мијатовићем, ушао је у конкретне преговоре са Здјеларом и до четвртка би требало поново да задужи њему добро познате боје.

Подсећања ради, Здјелар је провео четири и по године у Хумској, одиграо је безмало 200 утакмица и у том периоду био је незаменљив шраф у тиму Партизана, једно време и капитен, па би његов повратак био највећа трансфер бомба јесењег шампиона Србије. 

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПОВРАТАК ДУШАНА ВЛАХОВИЋА! Повреда је прошлост, Србин спреман да поведе Јуве до места које води у Лигу шампиона!

ПОВРАТАК ДУШАНА ВЛАХОВИЋА! Повреда је прошлост, Србин спреман да поведе Јуве до места које води у Лигу шампиона!

ДАНАШЊИ програм Серија А затвориће Јувентус и Сасуоло који се састају на "Алијанц стадиону" од 20 часова и 45 минута. "Стара дама" се бори за место које води у Лигу шампиона и мора освајати бодове на свом терену како би се нашла међу прва четири на табели.

21. 03. 2026. у 07:20

Коментари (0)

ПОВРАТАК ДУШАНА ВЛАХОВИЋА! Повреда је прошлост, Србин спреман да поведе Јуве до места које води у Лигу шампиона!