ГОТОВО ЈЕ! Американац платио обештећење да би потписао за Црвену звезду

Новости онлине

03. 07. 2025. у 08:29

СЈАЈНЕ вести за навијаче Црвене звезде!

ГОТОВО ЈЕ! Американац платио обештећење да би потписао за Црвену звезду

FOTO: Tanjug/FOTO TANJUG/ NEMANJA JOVANOVIĆ/ bs

Тајсон Картер од синоћ и званично није кошаркаш Уникахе и више нема препрека да пређе у Црвену звезду, о чему се пише и спекулише већ седмицама уназад.

Како преносе шпански медији, Картер је екипи из Малаге уплатио своју откупну клаузулу од 100.000 евра и сада је овај амерички бек слободан играч.

ФОТО: Профимедиа

 

Уникаха се на својим друштвеним мрежама и званично опростила од Картера.

- Тајсон Картер ће заувек бити један од највећих бекова шутера у историји тима Малаге, како због свог талента, тако и због колективних достигнућа. Шест титула у последње три сезоне су заиста импресивне", пише у саопштењу Уникахе.

Картер је у дресу актуелног освајача ФИБА Лиге шампиона и шпанског Купа краља просечно бележио 10,7 поена, 2,9 асистенција. Сада га чека ниво на ком до сада није био, а то је Евролига у којој ће играти у дресу Звезде.

Црвену звезду су, до сада овог, лета појачали Чима Монеке, Семи Оџелеј, Стефан Миљеновић и Ебука Изунду, док се Урош Плавшић данас вратио са позајмице из Бешикташа.

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КО ЋЕ НА МЕГДАН БАРСИ? Мадридски великани укрштају копља у полуфиналу Суперкупа Шпаније!

КО ЋЕ НА МЕГДАН БАРСИ? Мадридски великани укрштају копља у полуфиналу Суперкупа Шпаније!

ГРАДСКИ ривали Атлетико Мадрид и Реал Мадрид поново ће укрстити копља, овога пута у полуфиналу Суперкупа Шпаније (20.00) који се и ове године одржава Џеди. Улог је огроман, финале против Барселоне и прилика за први трофеј у 2026. години.

08. 01. 2026. у 08:00

ВОДИТЕЉКА ОТКРИЛА ИСТИНУ О ЦЕЦИ И ЧЕДИ: Умешан и Александар Кос - шта се дешавало између политичара и певачице

ВОДИТЕЉКА ОТКРИЛА ИСТИНУ О ЦЕЦИ И ЧЕДИ: Умешан и Александар Кос - шта се дешавало између политичара и певачице

БЛИЗАК пријатељ и сарадник Чедомира Јовановића, Александар Кос, последњих месеци нашао се у жижи интересовања јавности. О његовом професионалном ангажману, али и приватном животу, у последње време све се чешће спекулише, док је јавности и даље мало познато чиме се заправо бави и какав је његов пут био до позиције на којој се данас налази.

09. 01. 2026. у 08:42

Коментари (0)

Стручност, поверење и хумани приступ пацијентима је стуб здравства