РЕАЛ ПОСТАВИО ЗАХТЕВЕ ПАРТИЗАНУ! Мадриђани ово траже од црно-белих, ево какав су одговор добили пред меч у Београду

Дарко Николић
Дарко Николић

01. 05. 2023. у 00:02

ПАРТИЗАН и Реал ће, после великих инцидената који су обележили њихов други меч Топ 8 фазе Евролиге играти у Београду, па пред долазак у српску престоницу шпански гигант је послао листу захтева црно-белима која се тиче додатних мера безбедности.

РЕАЛ ПОСТАВИО ЗАХТЕВЕ ПАРТИЗАНУ! Мадриђани ово траже од црно-белих, ево какав су одговор добили пред меч у Београду

EuroleagueTV

Подсетимо, два дана после неочекиваног пораза доживљеног у уторак, када је Кевин Пантер дао тројку за тријумф београдског клуба у последњој секунди, Реал се надао да ће се осветити, али је Партизан био далеко убедљивији и опет надиграо фаворита усред Мадрида.

Тај спортски део приче засенила је туча која се десила у 38. минуту (ВИДЕО). Услед ње је утакмица превремено завршена, а Евролига је изрекла оштре казне. Пред долазак Мадриђана у Београд, десила се занимљива ситуација.

Наиме, како јавља "Спорт клуб", највећи израелски спортски сајт Валаспорт дошао је до листе захтева коју су представници Реала доставили српском представнику, забринути за сигурност своје експедиције.

На том списку појачаних мера безбедности које Реал захтева су, поред осталих: 

  • Аутобус да "покупи" играче и особље Реала одмах по искрцавању из авиона, како би боравак на терминалу био избегнут, а самим тим и контакт са јавношћу;
  • Полиција да изблиза прати делегацију од аеродрома до хотела, затим од хотела до хале и назад када је у питању тренинг, као и од хотела до аеродрома;
  • Обезбеђење ће морати да буде присутно 24 часа око хотела у којем ће Реал одседати;
  • Обезбеђење ће морати да буде појачано током одигравања утакмице, и то у читавој хали, а нарочито у околини Реалове клупе.

Валаспорт, чије информације можете видети кликом ОВДЕ, наводи да је Партизан одобрио све захтеве, баш као и припадници српске полиције.

Трећа утакмица ове четвртфинане серије, која се игра док неко не оствари три победе, на програму је у уторак од 20.30 у Београду. Пренос уживо можете пратити на порталу "Новости", на чијим спортским страницама вас већ чека обиље занимљивог материјала.

Бонус видео: МАДРИД ОВАКВУ ЦРНО-БЕЛУ СЦЕНУ НЕ ПАМТИ: "Гробари" изашли на улице престонице Шпаније, а онда... (ВИДЕО)

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КО БИ СЕ ОВОМЕ НАДАО: Клуб који са клупе предводи џелат Србије и Црне Горе на прагу је уласка у другу фазу Лиге шампиона!

КО БИ СЕ ОВОМЕ НАДАО: Клуб који са клупе предводи џелат Србије и Црне Горе на прагу је уласка у другу фазу Лиге шампиона!

Карабаг, циљајући да прекине серију од пет утакмица без победе против холандских тимова у Европи, дочекује Ајакс на "Републичком стадиону Тофик Бахрамов" у оквиру шестог кола Лиге шампиона.

10. 12. 2025. у 07:40

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су гробари из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су "гробари" из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)

Док Хрватска још прича о тамошњем дербију, у коме су се састали Динамо Загреб и Хајдук Сплит, као нова тема тамошњој јавности наметнула се - вест из Србије.

09. 12. 2025. у 20:50

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (7)

ДР НОВОСТИ: Зашто је трансплантација обрва толико популарна међу женском популацијом?