РЕАЛ КРАДЕ КАМПАЦА ЗВЕЗДИ: Факу се на лето враћа у Мадрид!

Плејмејкер Црвене звезде Факундо Кампацо вратиће се у Реал Мадрид наредне сезоне, јавља "Релево".

РЕАЛ КРАДЕ КАМПАЦА ЗВЕЗДИ: Факу се на лето враћа у Мадрид!

Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović

Шпански медији и то они веома поуздани данас су објавили да су се представници Реал Мадрида, директор Хуан Карлос Санчез и спортски директор Алберто Ерерос састали са Факундом Кампацом уочи утакмице Црвене звезде и Барселоне у каталонском граду и тада договорили сарадњу за наредну сезону.

Обострана жеља за поновном сарадњом постојала је по повратку Кампаца из НБА лиге, међутим није била остварива из финансијских разлога и Аргентинчевих проблема са опорезивањем.

Сада, како он долази из Србије натраг у Шпанију, биће регистрован као "нерезидент" и порески органи узели би само 22 одсто укупног уговора који ће Кампацо потписати са Реалом. Зимус је понуда "краљевског клуба" наводно била 1.600.000 евра, пише "Релево".

БОНУС ВИДЕО: Реакција Лајовића после највеће победе у каријери

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! Гаучоси након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.

04. 07. 2026. у 02:46

СЕНЕГАЛ СЕ САМОУБИО НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.

01. 07. 2026. у 22:00

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (3)

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу Ја волим Србију: Тако су стајале ствари...