НЕСВАКИДАШЊИ ПОТЕЗ: КСС решио да овако помогне Кошаркашком савезу Косова и Метохије (ФОТО)
КОШАРКАШКИ савез Србије помогао је колегама из КС Косова и Метохије.
FOTO: KSS
Приликом посете Кошаркашком савезу Косова и Метохије и Изборној Скупштини истог, представници Кошаркашког савеза Србије у разговору са представницима клубова са простора Косова и Метохије, констатовали су као један од проблема у организацији утакмица недостатак адекватног семафора.
То је посебно изражено на утакмицама млађих категорије, у школским салама на територији Рашке области где наведени клубови играју као домаћини. Руководство КСС донело је одлуку о донацији и реализована је набавка квалитетног преносивог стоног електронског семафора.
Представнику КСКиМ Владици Раденковићу семафор је у просторијама КСС уручио координатор региона КСС Бошко Аџић, са надом да ће овај скроман поклон имати своју посебну посебну употребну вредност видљиву на утакмицама.
БОНУС - НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ:
Препоручујемо
БИЋЕ ПОЈАЧАЊА ЗА ШЕРИФ: Ивица Краљ најавио промене у саставу Партизана
07. 11. 2022. у 14:49
ЖРЕБ ЗА ЛИГУ КОНФЕРЕНЦИЈА: Партизан сазнао ривала, добро познато име долази у Хумску
07. 11. 2022. у 13:07 >> 13:58
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.
04. 07. 2026. у 02:46
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)