БОГДАНОВИ ХОКСИ ПОНИЗИЛИ ГРИЗЛИСЕ: Србина ни повреда не зауставља

27. 11. 2021. у 08:18

Кошаркаши Атланта Хокса Надиграли су Мемфис Гризлисе на гостовању резултатом 100:132.

Екипа из Тенесија била је резултатски укључена у меч само током прве четвртине, након чега се за све питала Атланта.

Имали су Хокси у неколико наврата и максималну предност од 40 поена, те ни у једном тренутку питање победника није било упитно.

Најефикаснији појединац сусрета био је Тре Јанг који је за 27 минута уписао 31 поена у 10 асистенција. а дабл-дабл је остварио и Клинт Капела са 23 поена и 17 скокова.

Богдан Богдановић је меч завршио са осам поена, уз седам скокова и четири асистенције. Србин је био ровит пред овај меч, ипак је смогао снаге да одигра 26 минута.

На другој страни истакао се бек Џон Кончар који је један од најбољих мечева у каријери завршио са 17 поена и пет скокова уз само један промашај из игре. Пратио га је Џерен Џексон са три поена мање.

ЛА Лејкерс - Сакраменто 137:141

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? Плави талас лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? ''Плави талас'' лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

АЛ Аин је прошле недеље прекинуо невероватан низ Ал Хилала од 34 везане победе савладавши га са 4:2 у првој утакмици полуфинала азијске Лиге шампиона и данас ће ''плави талас'' покушати да надокнади та два гола заостатка у реваншу који се игра на ''Кингдом арени'' у Ријаду од 20 часова.

23. 04. 2024. у 08:00