ШОК: Швајцарска опет повела против Србије

02. 12. 2022. у 21:20

ФУДБАЛЕРИ Швајцарске још једном су шокирали Србију и навијаче "орлова". Одмах на старту другог полувремена дошли су до вођства 2:3.

Навијачи се још нису ни вратили на своја места, а од 49. минута Швајцарска је имала вођство.

Павловићу је побегао Брил Емболо, додао је лопту Ђердану Шаћирију, који је центрирао са десне стране, након што је Рубен Варгас проследио лопту до Рема Фројлера, још једном је Вања Милинковић Савић вадио лопту из мреже.

ПОГЛЕДАЈТЕ ГОЛ ОВДЕ

Фудбалска репрезентација Швајцарске повела је 1:0 против Србије у 20. минуту, а већ у 27. Александар Митровић је сјајним голом поравнао резултат. Делиријум је у 35. минуту донео Србима Душан Влаховић голом. Ипак, пред крај полувремена Брил Емболо изједначио је на 2:2

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17