МИТРОВИЋ СВЕ ГЛЕДАО СА КЛУПЕ: Арсенал у дубокој надокнади стигао до бода, Фулам све ближи испадању из лиге (ВИДЕО)

18. 04. 2021. у 16:54

ФУДБАЛЕРИ Фулама одиграли су нерешено против Арсенала - 1:1 на "Емирејтсу" у 32. колу Премијер лиге, а српски репрезентативац Александар Митровић је меч одгледао са клупе за резервне играче.

"Котиџери" су после овог ремија у тешкој ситуацији и само их велико чудо може оставити у најелитнијем друштву енглеског фудбала.

Изабраници Микела Артета су први затресли мрежу ривала у 40. минуту, урадио је то Дани Себаљос, али је након реакције судија у ВАР соби погодак постигнут због офсајда у којем се нашао шпански везиста.

Фулам је добро отворио друго полувреме. Играо се 59. минут када је Џош Маја погодио за велику радост играча Скота Паркера.

Добро су се бранили гости до краја сусрета, деловало је да ће освојити цео плен, али су пали у седмом минуту надокнаде када је Едвард Нкитеа донео бод Арсеналу.

После ове утакмице "тобџије" имају 46 бодова и налазе се на деветом месту на табели. Фулам је на 18. позицији са 27 бодова, има шест мање од Барнлија и чак две утакмице мање од тог тима.