СЈАЈАН МЕЧ НА "СЕНТ МЕРИСУ": Пет голова и победа Саутемптона после преокрета

04. 04. 2021. у 15:37

ФУДБАЛЕРИ Саутемптона славили су у сјајном мечу одиграном на "Сент Мерису" против Барнлија са 3:2 у 30. колу Премијер лиге.

СЈАЈАН МЕЧ НА СЕНТ МЕРИСУ: Пет голова и победа Саутемптона после преокрета

Ништа није говорило да ће меч овако да се заврши после сјајног почетка гостију који су после 28 минута игре водили са 0:2 погоцима Вуда и Видре.

Ипак, изабраници Ралфа Хасенхитла су до одласка на одмор успели да изједначе резултат захваљујући Армстронгу и Ингсу.

На крилима тих погодака домаћи су наставили да нападају не би ли у потпуности преокренули резултат. То се десило у 66. минуту када је Нејтан Редмонд савладао Ника Поупа и испоставило се донео тријумф свом тиму.

Играчи Шона Дајша су на све начине покушали да остану непоражени. Имао је Вуд две добре прилике, али није их искористио, па су бодови остали на "Сент Мерису".

Саутемптон се сада налази на 13. месту на табели са 36 бодова, док је Барнли на 15. позицији са 33.