БАРСА ЖЕЛИ ДА СЕ ПОЈАЧА ИЗ ИНТЕРА: Каталонци хоће једног од најбољих нападача на свету?
РОМЕЛУ Лукаку игра у фантастичној форми. Решета противничке мреже, како у дресу Интера, тако и у дресу репрезентације Белгије. Све то прате најбогатији клубови Европе и пробаће да га доведу.
ФОТО: АП
Барселона планира да редизајнира екипу за наредну сезону. По свему судећи уз Месија, у нападу ће играти Серхио Агуеро, али им је потребна и класична "деветка".
Према наводима "фицхајес.нет" избор је пао на Халанда, али је конкуренција паклена, па ће се највероватније окренути Лукакуу из Интера. Барса планира да понуди 30 милиона евра и Миралема Пјанића или Португалца Франциска Тринкаа.
Да ли ће Интер прихватити ову понуду, видећемо ускоро. Чини се да Лукаку вреди више, а сигурно да се Антонио Конте неће тек тако да се одрекне најбољег стрелца.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
МИТРОГОЛ НАСТАВЉА ДА РЕШЕТА: Нападач "орлова" начео Азербејџан (ВИДЕО)
30. 03. 2021. у 18:25
МИТРОВИЋ ХЕРОЈ СРБИЈЕ: "Орлови" прегрмели Азербејџан и наставили сјајан низ (ВИДЕО)
30. 03. 2021. у 17:10 >> 19:52
ЗВЕЗДА ЛАКО ДО ПОЛУФИНАЛА КУПА: Црвено-бели савладали ИМТ, завршили посао за полувреме (ВИДЕО)
30. 03. 2021. у 15:54 >> 17:53
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за четвртак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила следеће предлоге.
14. 05. 2026. у 06:30
ПРЕЛОМНИ ТРЕНУЦИ ИСТОРИЈЕ: Како Доналд Трамп спасава Црвену звезду и Партизан?
Најновије вести везане за КК Црвена звезда, КК Партизан али и не само те европске клубове стижу из Америке. Доналд Трамп, председник Сједињених Америчких Држава, за то се побринуо.
14. 05. 2026. у 21:35
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)