СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ: Очекиване победе, Чука и Воша за Европу, Рад и Нови Пазар за опстанак

21. 03. 2021. у 17:22

ОДИГРАНА су још четири меча Линг лонг Супер лиге Србије у којима су постигнути очекивани резултати.

Чукарички је остварио пети узастопни тријумф у гостима. Головима Митра Ергелаша и Марка Ракоњца Брђани су славили тријумф у Шапцу, први после 2017. године – 2:1.

На тај начин бело-црни су се после 28. кола додатно учврстили на четвртом месту, уједно су одржали корак са трећепласираном Војводином.

Фудбалери Војводине победили су Инђију са 2:1. Стрелци за новосадску екипу били су Аранђел Стојковић у 17. и Вељко Симић у 19. минуту, док је за Инђију једини погодак постигао Бастајић у 90. минуту.

Најубедљивију победу данас остварио је Нови Пазар који је као домаћин разбио Пролетер резултатом 5:0.

Важан тријумф уписао је и Рад који је на свом стадиону победио Радник и остао у игри за  опстанак.