МЕСИ И СУАРЕЗ ''МЕЉУ'': Интер Мајами славио на крилима некадашњег тандема Барселоне (ВИДЕО)

Филип Милошевић

28. 04. 2024. у 10:02

Интер Мајами славио је на гостовању Њу Ингланду са 4:1, а феноменалне партије пружили су Лионел Меси и Луис Суарез.

МЕСИ И СУАРЕЗ МЕЉУ: Интер Мајами славио на крилима некадашњег тандема Барселоне (ВИДЕО)

Утакмица је одиграна пред 65.000 гледалаца. Домаћин је повео голом Чанкалеја у 1. минуту. Ипак, Лео Меси је заблистао, постигао је два гола у 32. и 67. минуту, а потом је Аргентинац уписао и асистенцију. Преостала два гола била су дело Кремаског и Суареза.

Лионел Меси је сада први стрелац МЛС лиге са девет постигнутих голова, а најбољи је и асистент са осам додавања за гол.

Луис Суарез је на коти од седам голова у сезони за сада.

БОНУС ВИДЕО:  „КЛАСИЋИ“ НИКОЛЕ ЈОКИЋА: Где су сада играчи који су бирани испред Сомборца 2014?

ЈОКИЋ И ДЕНВЕР ПОКАЗУЈУ ЗАШТО СУ ШАМПИОНИ: Кошаркаши Минесоте нису навикли да играју под оваквим притиском

У ноћи између недеље и понедељка кошаркаши Минесоте ће угостити Денвер у круцијалној четвртој утакмици полуфинала Западне конференције (2:00).

12. 05. 2024. у 12:45

РУСИЈА ЈЕ ШОКИРАНА: Ево шта је америчка тенисерка урадила када се Рускиња повредила (ВИДЕО)

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, још једном је у први план избацио и спорт. А најновије вести везане за руске спортисте - запањиле су и љубитеље спорта у Руској Федерацији.

12. 05. 2024. у 15:27