СЕРИЈА А: Верона савладала Лацио

12. 12. 2020. у 22:58

ВЕРОНА је као гост у 11. колу Серије А савладала Лацио.

У првом полувремену Верона је повела у последњим секундама, када је штопер Лација Лазари аутоголом донео предност гостима.

У другом полувремену Лацио је заиграо нешто ангажованије, али је и Верона била опаснаи з контра напада.

Еквадорац Каиседо је сјајним поготком из окрета донео изједначење после десетак минута игре.

Лацио није наставио са нападима, Инзаги је извршио одређене измене које нису донеле добрих ствари, и после велике грешке Радуа Верона долази до 1:2 сигурном егзекуцијом Адријана Тамазеа.

До краја меча Лацио је имао неколико прилика али резултат је остао непромењен.