БИВШИ ИГРАЧ ЗВЕЗДЕ ПРЕОШТРО СТАРТОВАО: Француз ривала ударио у међуножје (ВИДЕО)

25. 10. 2020. у 18:01

ФУДБАЛЕРИ Ремса чији гол чува Предраг Рајковић убедљиво су тријумфовали у гостима против Монпељеа са 4:0 у 8. колу Лиге 1.

Овај меч је дефинитивно неспортским потезом обележио бивши играч Црвене звезде Дамијен ле Талек.

Наиме, Француз је у 42. минуту отвореним ђоном ударио у међуножје. Судија Делајо се ниједног момента није двоумио и потпуно оправдано је Ле Талеку показао пут у свлачионицу.

Нема дилеме да ће везита Монпељеа због овог потеза бити кажњен више од једне утакмце неиграња.

Иначе, треба рећи да Ремсу није било толико тешко да победи јер је пре Ле Талека, тачније у 7. минуту и Хилтон добио црвени картон.

Голове за госте на овом мечу постигли су Булаје Дија, који је уписао хет-трик, док је још један гол био део Натанијела Мбукуа.

Монпеље заузима 11. место на табели са 11 бодова, док је Ремс 19. са пет.