ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Саутемптон нанео првипораз Евертону (ВИДЕО)

25. 10. 2020. у 17:21

ФУДБАЛЕРИ Саутемптона победили су на свом терену Евертон са 2:0, у шестом колу Премијер лиге.

Домаћу су повели у 27. минуту голом Џејмса Ворд-Прауса, а коначан резултат поставио је Че Адамс у поготком у 35. минуту.

"Карамеле" су утакмицу завршиле са десеторицом, пошто је Лука Дињ у 72. минуту добио црвени картон.

Евертон је тако претрпео први пораз у лиги ове сезоне, а у последње две утакмице нема победу.

Екипа Карла Анћелотија је и даље прва на табели са 13 бодова, колико има и актуелни шампион Ливерпул. Астон Вила је трећа са бодом мање, али и утакмицом мање.

Саутемптон је остварио трећу победу и пети је на табели са 10 бодова.