СУНОВРАТ ФАВОРИТА: Реми Немачке и Швајцарске, Украјина победила Шпанију

13. 10. 2020. у 22:51

ФУДБАЛЕРИ Немачке и Швајцарске одиграли су вечерас у Келну нерешено 3:3, у утакмици четвртог кола Лиге нација А.

Фото АП

Швајцарска је повела у петом минуту голом Марија Гаврановића, а предност је удвостручио Ремо Фројлер у 26. минуту. Немачка је затим изједначила головима Тима Вернера у 28. минуту и Каја Хаверца у 55. а два минута касније Гаврановић је донео ново вођство Швајцарској, својим другим голом на утакмици.

У 60. минуту бод Немачкој донео је Серж Гнабри, поготком у 60. минуту.

Швајцарска је утакмицу завршила са десеторицом, пошто је у четвртом минуту надокнаде времена Фабијан Шар добио други жути картон.

У истој групи, селекција Украјине победила је у Кијеву Шпанију са 1:0 и нанела јој први пораз у Лиги нација ове сезоне.

Једини гол постигао је Виктор Циганков у 76. минуту.

На табели Групе четири у Лиги нација А, Шпанија је прва са седам бодова, Немачка и Украјина имају по шест, а Швајцарска је и даље без победе, са два бода.

ШЕШИРЏИЈЕ ХВАТАЈУ ПОСЛЕДЊИ ВОЗ: Евертон је неуништив, опет с извукао из немогуће ситуације

"ШЕШИРЏИЈЕ" ХВАТАЈУ ПОСЛЕДЊИ ВОЗ: Евертон је неуништив, опет с извукао из немогуће ситуације

ДЕРБИ зачеља отвара 36. коло енглеске Премијер лиге. Иако Евертон има чак 11 бодова више од Лутона још се не зна да ли ће им до краја сезоне САвез вратити неке од одузетих бодова или пак додати још казне.

03. 05. 2024. у 10:38