ДА ЛИ ЈЕ ПАРТИЗАН ОШТЕЋЕН ЗА ПЕНАЛ: Ево шта о спорном моменту каже судијски експерт

04. 10. 2020. у 08:44 >> 08:59

ПАРТИЗАН неће по добром памтити гостовање у Горњем Милановцу, црно-бели су са играчем више успели да извуку само бод против Металца (1:1)

До вођства је Партизан дошао голом Филипа Стевановића на почетку другог полувремена. Изједначио је у 80. минуту Филип Антонијевић.  Није након меча био задовољан тренер гостију, имао је шта да каже својим фудбалерима. Након меча у студију Арена спорт телевизије гостовао је судијски експерт Здравко Јокић.

Металац је од 62. минута играо са играчем мање, терен је због другог жутог картона напустио Милош Врањанин.

"Овде је судија исправно поступио. Играч Металца стартује стопалом, крампонима иде на цеваницу фудбалера Партизана. Да је интензитет старта јачи био би то директан црвени картон. Овако, само жути. А пошто је Врањанин већ имао једну јавну опомену ово је искључење", јасан је Јокић.

Покушавао је Партизан да стигне до целог плена, у завршници је Бојан Матић пао у шеснаестерцу Металца, играчи Партизана очекивали су да Милан Илић покаже на пеналтик.

"Контакта ногама нема, међутим, моје мишљење је да фудбалер Металца надлактицом даје убрзање центарфору Партизана. Матић пада кад му овај стаје на руку. Сад је питање интензитета. Судија није био добро постављен, не могу да му верујем кад је на 30 метара од места прекршаја", рекао је Јокић, а потом је упитан да ли је судија требало да покаже на "белу тачку":

"Пре је пенал него што није", рекао је Здравко Јокић.

Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку.

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01