ЧАС ФУДБАЛА НА "КАМП НОУ": Барса разбила Виљареал за полувреме, бриљирао млади Фати (ВИДЕО)

27. 09. 2020. у 23:02

ФУДБАЛЕРИ Барселоне прегазили су Виљареал са 4:0 на свом терену, а бриљирао је Ансу Фати.

ЧАС ФУДБАЛА НА КАМП НОУ: Барса разбила Виљареал за полувреме, бриљирао млади Фати (ВИДЕО)

Било је питање како ће изгледати Каталонци у првом мечу ове сезоне у Примери због свега што се дешавало у клубу.

Одговор је - савршено! Виљареал није био достојан ривал, иако се очекивало да ће пружити знатно јачи отпор.

Одличан деби на клупи Брселоне је имао Роналд Куман. Победник је био решен после првог полувремена у коме су постигнута сва четири поготка.

Шта рећи за партију младог Ансуа Фатија, осим феноменално. Талентовани фудбалер је постигао два гола у размаку од четири минута, потом је над њим начињен прекршај за пенал који је у гол претворио Лионел Меси.

Четврти погодак био је дело Пау Тореса који је затресао сопствену мрежу после центаршута Месија.

Стао је домаћин на лопту у другом делу меча. Упркос томе, могли су играчи каталонског гиганта да постигну још неки гол. Прилику да дебитију добили су Педри, Тринкао и Миралем Пјанић.

Након три одиграна кола Виљареал има четири бода, док је Барселони ово била прва утакмица у сезони и одмах убедљива победа.

Ако се по јутру дан познаје Каталонци ће бити поново главни кандидат за титулу.