ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Астон Вила славила са играчем више, Сити на гостовању сигуран против "вукова".

21. 09. 2020. у 23:08

ЗАВРШЕНИ су последњи мечеви 2. кола Премијер лиге. Астон Вила је савладала Шефил резултатом 1:0, док је Вулверхемтон поражен на свом терену од Манчестер Ситија (1:2).

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Астон Вила славила са играчем више, Сити на гостовању сигуран против вукова.

Фото ЕПА

Астон Вила је на свом стадиону дочекала Шефилд. Гости су већ у 12. минуту остали без Ергана.

Ипак, имали су прилику да дођу до вођства у 34. минуту када је Лундстрам промашио пенал.

Једини гол на мечу постигао је Конса у 63. минуту дуела.

Вулвси су дочекали вицешампиона Манчестер Сити. Можемо да кажемо да су гости у 12 минута решили меч. Кевин Де Брујне је у 20. минуту са "беле тачке" савладао голмана домаћи.

Фоден је у 32. минуту савладао Патрисија. Одлично га је проиграо Стерлинг.

На 2:1 смањио је Хименез у 78. минуту. Домаћин је покушао до краја меча да избегне пораз, али уместо тога "грађани" су постили и трећи погодак.

Играо се пети минут надокнаде времена када је Габријел Жесус поставио коначних 3:1.