СТАНКОВИЋ ЈАСАН: Тбилиси или Тирана? Било ко! Наш циљ је групна фаза Лиге шампиона!

Бета/Novosti online

18. 08. 2020. у 23:44

ТРЕНЕР Црвене звезде Дејан Станковић честитао је својим фудбалерима на вечерашњој победи и навео да је остварен први корак ка пласману у групну фазу.

- Честитам мојим момцима на лепој победи, доброј игри. Можда су мислили да могу одмах, у првих 20-ак минута да заврше утакмицу, али сам им рекао да она траје 90 минута и да треба да буду мирни и стрпљиви и да ће сломити противника пре или касније. Ово је први корак ка циљу који се зове улазак у групну фазу - рекао је Станковић новинарима после утакмице.

Звезда се пласирала у друго коло квалификација за Лигу шампиона победом резултатом 5:0 над екипом Европа из Гибралтара.

"Драго ми је што смо играли прво коло. Ипак је Европа нешто друго. То се да осетити, разлика, уз дужно поштовање свих осталих утакмица. Европа, мислим, носи нешто посебно - казао је Станковић.

Додао је да му је сваки гол драг, а да је његова екипа головима у финишу полувремена "сломила" противника и да су они утицали на морал, како екипе са Гибралтара, тако и његовог тима.

Противник црвено-белих у другом колу биће победник дуела у ком ће се састати Динамо Тбилиси и КФ Тирана. На питање РТС-а кога би волео више каже:

- Било ко. То је само још једна препрека, јел' тако? Спремамо се, дигли смо гард и не одустајемо од нашег циља - закључио је Станковић.

ЕНРИКЕ САЊА НОВО ЧУДО: Шпански стручњак је са Барсом направио чувени преокрет против ПСЖ-а, може ли урадити исто сада када су улоге обрнуте?

У реванш утакмици четвртфинала Лиге шампиона фудбалери Барселона ће на ''Монжуику'' чувати гол предности против ПСЖ-а (21.00).

16. 04. 2024. у 07:40

ЗАШТО СУ БРУТАЛНО УБИЈЕНИ? Игора одгајали пси на улици - заборавио матерњи, кад су им га одузели ДОШЛИ ИСПРЕД СИРОТИШТА и данима чекали

ЗАШТО СУ БРУТАЛНО УБИЈЕНИ? Игора одгајали пси на улици - заборавио матерњи, кад су им га "одузели" ДОШЛИ ИСПРЕД СИРОТИШТА и данима чекали

ТУЖНА прича дечака који је прошао пакао на земљи због својих родитеља и деде алкохоличара. Морао је да проси и живи на хладној улици, а данас је жив захваљујући Џеси, Гоги, Маши и Севи.

16. 04. 2024. у 14:14