ПОТПУНО ВАР ЛУДИЛО У НАПУЉУ: Наполију три бода, Сасуолу поништена чак четири гола од којих два Ђуричића! (ВИДЕО)

25. 07. 2020. у 23:45

ТЕШКО је замислити како се осећају играчи Сасуола. Мреже на стадиону „Сан Паоло“ су се тресле шест пута, а резултат на семафору после 90 минута је 2:0 за Наполи...

Звучи немогуће, али је истина. Домаћи тим је до предности дошао у осмом минуту преко Хисаја. И онда је кренуло право лудило.

Прво је у 32. минуту поништен гол Филипу Ђуричићу због офсајда.  Само пет минута касније српски играч други пут матира Оспину, али ни тај гол није важио. После употребе видео техонологије (ВАР) је установљено да је његов саиграч био у недозвољеној позицији, па је Наполи са минималним вођством отишао на паузу.

По повратку на терен, у 49. минуту, Капуто доноси ново изједначење, ВАР поново преузима главну улогу и поништава и други погодак. Прешли су гости некако и преко тога да би Берарди у 61. минуту постигао трећи гол свог тима. Погађајте – ВАР, поништен гол и четврти пут због офсајда...

Коначан резултат поставио је Алан у трећем минуту судијске надокнаде на асистенцију Мертенса (2:0).

На крају, Наполитанци су дошли до три бода и налазе се на седмом месту са 59 бодова, једним мање од Милана, док је Сасуоло иза њих са 48 поена.

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45