СЕРИЈА А: Милан и Аталанта поделили бодове, Донарума одбранио пенал

Бета

24. 07. 2020. у 23:48

ФУДБАЛЕРИ Милана и Аталанте одиграли су вечерас нерешено 1:1, у првој утакмици 36. кола Серије А.

Милан је повео у 14. минуту голом Хакана Чалханоглуа, а затим је Аталанта могла да изједначи из пенала у 26. минуту, али је шут Руслана Малиновског одбранио голман домаћих Ђанлуиђи Донарума.

Бод Аталанти донео је Дуван Запата поготком у 34. минуту.

Аталанта је девети пут у првенству одиграла нерешено и друга је на табели са 75 бодова, пет мање али и утакмицом више од првопласираног Јувентуса. Аталанта има два бода више и утакмицу више од трећепласираног Интера, док је Лацио, такође са

утакмицом мање, четврти на табели са 72 бода.

Милан је шести на табели са 60 бодова и има бод мање и утакмицу више од Роме на петом месту које води у Лигу Европа.