ОЛАКШАЊЕ У СЕРИЈИ А: Парма има једног зараженог, али није фудбалер
Када се у петак увече појавила вест да је цео тим Парме поново тестиран на вирус корона вероватно никоме у Серији А није било пријатно.
Архива Новости
Ипак, доза олакшања је дошла дан касније, када је италијански клуб у објави потврдио да има једног зараженог члана, али да он није фудбалер.
Парма није желела да објави идентитет особе заражене вирусом корона, који није показивао никакве симптоме болести, због чега му је одређена самоизолација у трајању од 14 дана.
- Парма жели да потврди да имамо једног зараженог члана, али не ради се о фудбалеру нашег тима. Ова особа није имала никакве симптоме, а преостали чланови и играчи су били негативни на тестирању - поручили су из Парме.
Иако нико од чланова првог тима није заражен, следеће две недеље ће морати да проведу у једној врсти самоизолације у свом тренинг центру, али то неће пореметити њихов распоред до краја сезоне у Серији А.
Препоручујемо
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
КРВАВА ДРАМА ЧУВЕНОГ СРБИНА У РУСИЈИ! Разбили му главу, завршио на свим насловним странама Руске Федерације, ево шта о свему каже! (ВИДЕО)
Најновије вести из Русије тичу се једног Србина, и то не било ког. А и не из било ког разлога: лекари су му се борили за живот, а он се и даље ничега не сећа!
23. 03. 2026. у 15:36
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)