НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ: Доскорашњи голман Звезде доживео саобраћајку
Бивши голман Црвене звезде, Омри Глазер, који је овог лета прешао у Макаби из Хаифе, имао је саобраћајну несрећу у својој земљи када је кренуо на тренинг, јавља израелски портал Оне.
Фото: Dusan Milenkovic/ATAImages
Макаби је потврдио да је Омри Глазер имао саобраћајну несрећу на путу ка тренингу, али да у несрећи није повређен.
Ипак, због предострожности је подвргнут медицинским прегледима, како се ништа не би ризиковало са здрављем репрезентативног голмана Израела.
Глазер ће тако пропустити тренинге док не буде детаљно прегледан, како би се утврдило да нема ризика да настави са тренинзима.
Ипак, Макаби верује да ће бити спреман за почетак лиге.
Омри Глазер је у Звезду стигао у сезони 2023/24, када је тренер постао Барак Бахар, који је инсистирао на његовом доласку.
Прва сезона му је била и најбоља у Звезди, док је у другој имао проблема са повредама и одиграо је свега 12 мечева.
Прошле сезоне је био резервна опција Матеусу, па је одиграо свега две утакмице у Суперлиги.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
ПАРТИЗАН УПУТИО АПЕЛ НАВИЈАЧИМА: Пружите подршку играчима, немојте штетити
06. 08. 2026. у 12:05
ЈУВЕНТУС КРЕНУО ПО СРБИНА: Никола Миленковић би могао да се врати у Серију А
06. 08. 2026. у 10:54
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ХУМСКА ВЕРУЈЕ У ПОБЕДУ: Катастрофалне игре Тобола на страни уливају самопоуздање Партизану
НАЈБИТНИЈИ меч од почетка сезоне фудбалери Партизана одиграће вечерас против Тобола којег дочекују у првој утакмици трећеге кола квалификација за Лигу конференција (21.00).
06. 08. 2026. у 08:00
АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!
Фудбалери Војводине поражени су од голандског Ајакса резултатом 1:4 (1:2), у првој утакмици другог кола квалификације за Лигу конференција.
23. 07. 2026. у 21:53
УЖАС У ХРВАТСКОЈ Мајка и ћерка у кравету пронашле змију од два метра: "Ајде срећо, не можеш у туђем кревету спавати"
– ВЛАСНИЦА нам је рекла да је у кући чула пухове, па верујемо да је због тога дошла. Но током лета, посебно током великих врућина, змије често траже хладнија и сигурнија места да се склоне – објаснио је Карамазан.
04. 08. 2026. у 08:17
Коментари (0)