ЈЕЗИВО НАСИЉЕ: Отац младог фудбалера тешко повредио дечака усред утакмице! (ВИДЕО)
УТАКМИЦА младих тимова на турниру "Супер Оскар" која се одиграла у близини торина завршена је тучом на терену, а додатно је целу ситуацију закувао отац једног од играча.
ФОТО: Новости
Утакмица Кармањола и Волпијано Пианесеа завршена је резултатом 1:0, а након последњег судијског звиждука дошло је до туче фудбалских бисера.
Један од родитеља није могао да гледа све са трибина, па је одлучио да утрчи на терен и дивљачки нападне голмана ривала, иначе тринаестогодишњака.
Снимак инцидента је завршио на друштвеним мрежама, а на њему се види како човек удара дечака.
Италијанска полиција је идентификовала нападача против којег је поднета пријава због наношења телесних повреда.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
КОШАРКАШКИ СВЕТ У НЕВЕРИЦИ! Светислав Пешић повукао шокантан потез на Евробаскету
03. 09. 2025. у 06:28
ЗВЕЗДА ГА СЕ КОНАЧНО РЕШИЛА! Странац оде са "Маракане", шампиону Србије милион евра
03. 09. 2025. у 11:19
ПОБЕДА ЗА ПЕРФЕКТНУ ГРУПНУ ФАЗУ: Импресивни наступи "тобџија" најављују напад на европску круну!
ЛИДЕР групне фазе Лиге шампиона, Арсенал дочекује казахстански Каират у среду увече на Емирејтсу (21.00), у обрачуну првопласиране и последњепласиране екипа лигашке фазе. Тобџијама је потребан само бод како би математички потврдиле прво место пред нокаут фазу, док гости играју за част и бег са самог дна табеле.
28. 01. 2026. у 07:10
РУСИЈА СЛАВИ: Естонија кренула да зарије нож у леђа Русима - ево шта је управо доживела
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису биле тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца, али... наставак је ипак обрадовао Русе.
27. 01. 2026. у 12:45
ГРАД НА РУБУ ПОНОРА: Клизишта однела земљиште испод кућа на Сицилији - снимци су ЈЕЗИВИ (ВИДЕО/ФОТО)
КАТАСТРОФАЛНО невреме које је погодило југ Италије изазвало је незапамћену штету, а најкритичније је на Сицилији, где се у граду Нишемију урушио чак четири километра дуг део литице. Због клизишта је више од хиљаду људи хитно евакуисано, јер је клизиште буквално однело земљу испод кућа.
27. 01. 2026. у 11:26
Коментари (0)