ЕУФОРИЈА ТРЕСЕ СРБИЈУ! Пуна "Маракана" чека Енглезе, остале улазнице за само још једну трибину

Новости онлине

26. 08. 2025. у 10:21

Србија ће 9. септембра дочекати Енглеску на стадиону "Рајко Митић" (20.45) у оквиру квалификација за Светско првенство, а утисак је да ће трибине бити попуњене до последњег места.

ЕУФОРИЈА ТРЕСЕ СРБИЈУ! Пуна Маракана чека Енглезе, остале улазнице за само још једну трибину

FOTO TANJUG/ VLADIMIR ŠPORČIĆ

Интересовање за меч је било огромно, па је тако ФСС сада саопштио да само још једна трибина није распродата.

- Интересовање за утакмицу између Србије и Енглеске је огромно и преостале су још само улазнице за северну трибину. Улазнице коштају 500 динара и можете их купити путем сајта тиицкет.рс, као и на благајни стадиона Рајко Митић", наводе из ФСС.

- Обезбедите своје место на време и подржите Орлове на путу до новог великог успеха", додаје се.

Подсећања ради, Србија има четири бода из прве две утакмице квалификација, док су Енглези на девет (из три утакмице). 

Бонус видео: ЧИЈЕ ЈЕ КОСОВО? Малишани Црвене звезде су у Москви овако реаговали на повике руских навијача (ВИДЕО)

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КРИЗА НА СТАМФОРД БРИЏУ: Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

КРИЗА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

После болног пораза у Бергаму и серије скромних резултата у Премијер лиги, Челси се враћа на „Стамфорд бриџ“ са јасним циљем, прекинути лош низ и одржати корак са екипама из врха. Међутим, противник који долази у Лондон је тренутно један од најнепријатнијих у првенству, Евертон Дејвида Мојеса који на крилима четири победе у последњих пет кола долази у престоницу.

13. 12. 2025. у 07:30

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од 45 и плаћаћемо је још

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још

ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.

13. 12. 2025. у 15:33

Коментари (0)

ОБЕЛЕЖИЋЕ 2026. ГОДИНУ: Ко припада БЕТА генерацији?