МОРИЊО ЗАСУКАО РУКАВЕ: Турци иду по Душана Влаховића, једна ствар стоји на путу

Александар Илић
Александар Илић

07. 06. 2025. у 14:09

Како пише Газето дело спорт, Фенербахче је спреман да се укључи у трку за потпис Душана Влаховића.

МОРИЊО ЗАСУКАО РУКАВЕ: Турци иду по Душана Влаховића, једна ствар стоји на путу

FOTO: Tanjug/AP

Турци су спремни да Србину испуне све личне услове, али не и услове Јувентуса за исписницу Влаховића. 

Како се наводи, Фенефрбахче је спреман да понуди Јувентусу 30 милиона евра, што је десет милиона мање од онога што Јуве жели да добије за Влаховића овог лета.

Нападач улази у последњу годину уговора са италијанским клубом у коме је годишње зарађивао око 10.5 милиона евра, а према уговору који има, последња сезона донеће му 12 милиона. Понуда Фенербахчеа Влаховићу је око десет милиона по сезони. 

Јуве је Влаховића довео из Фиорентине 2022. године за тада изузетно великих 85.35 милоона евра.

Како наводи Газета, иако понуда Фенербахчеа не испуњава захтев Јувентуса, у клубу ће је свакако веома радо размотрити, у Старој дами желе да „уштеде“ тих 12 милиона на име плате за последњу сезону.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“ 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАПАД У ШОКУ! Не може да верује шта је Русија управо урадила

ЗАПАД У ШОКУ! Не може да верује шта је Русија управо урадила

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу - из Италије. У тој земљи је окончан спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси урадили оно што Запад није могао ни да сања.

16. 03. 2026. у 12:26

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

СВЕТСКИ СКАНДАЛ! Чувени Хрват избачен из тениса, откривено да је годинама варао и помагао другима да то раде!